Зодіак як дзеркало душі

Кожен з нас наділений знаком зодіаку. І велика кількість людей переконана, що народженні в один період року люди володіють спільними рисами характеру та схожою вдачею. Звичайно, є й багато скептиків, що піддають сумніву подібні твердження. Проте трапляються випадки, коли, читаючи характеристику певного зодіаку, ти повністю впізнаєш себе або когось з знайомих і вже тоді сумнівам немає місця. Одним з яскравих прикладів вражаючої схожості між якостями персони та характеристикою її знаку зодіаку є Марія Вілінська.

find a waynot an excuse (8).jpg

Письменниця народилася 10 грудня (за старим стилем) 1833 року. Отже, за знаком зодіаку Марія стрілець. Жінки-стрільці натури творчі, схильні багато фантазувати та є цікавими співрозмовницями. Саме володарки цього знаку зодіаку вирізняються надзвичайною волелюбністю, вони не здатні підкорятися ані суспільним вимогам,ані іншим людям. Жінки-стрільці одні з найбільш емансипованих серед інших знаків зодіаку. Адже, наділені особливим прагненням до кар’єрної самореалізації, зазвичай займають керівні посади і вражають своєю непохитністю у прийнятті рішень. Також вони є чудовими організаторами та виконавцями, ініціативними, творчими працівниками. У професійній діяльності вони здатні обійти багатьох чоловіків.. Область професій для жінок-стрільців дуже широка, головна умова – можливості для творчості, інтерес до роботи, люди цього знаку не люблять рутини в будь-якому її прояві.

Як відомо, Марія Вілінська володіла перекладацьким бюро. На роботу письменниця брала лише жінок і самотужки керувала їхньою роботою.

Що ж до любовних стосунків, то особисте життя стрільців зазвичай дуже насичене. Адже емоційні, романтичні та здатні повністю віддаватися пристрасті,вони зазвичай не обмежуються лише одними стосунками протягом свого життя.

Марко Вовчок неодноразово закохується. Письменниця, як це властиво жінкам її знаку зодіаку, була схильною відкидати умовності в спілкуванні з чоловіками, а це часом приводить до того, що жінки стрільці заробляють репутацію легковажних осіб.Така участь не оминула і Марії. Микола Куліш у 1869 році пише до Марка Вовчка «розбалували у столиці провінціалку і зробили з неї європейську потаскуху».

find a waynot an excuse (9).jpg

Злі язики вмить підхопили образливі слова Куліша. Однак подібна поведінка жінок-стрільців обумовлюється не розпустою, а прямолінійністю, щирістю і відкритістю, що не завжди правильно трактується чоловіками. Стрільці впевнені у своїй бездоганній чесності і чистоті намірів, того очікуючи і від свого опонента, тому дозволяють собі спілкуватися з сильною статтю на короткій нозі.

На відміну від представниць багатьох інших знаків, стрільці не прагнуть заміжжя. Більше за самотню старість, їх лякають ті обмеження і заборони, які їх чекають у шлюбі. Як вже згадувалося, такі жінки надзвичайно волелюбні, вони хочуть самі розпоряджатися своєю долею і не терплять будь-яких обмежень. Шлюбні стосунки жінок-стрільців переважно не довготривалі і обриваються через нове захоплення жінки.

У володарок цього знаку багато шанувальників. Приводом до цього не обов’язково є зовнішні дані жінки,оскільки жінки-стрільці володіють потужним внутрішнім магнетизмом, вони здатні закохувати у себе, не докладаючи жодних зусиль. Багато сучасників Марії Вілінської у своїх спогадах про письменницю, задавалися питанням як їй вдавалося зводити чоловіків з розуму, не володіючи якоюсь особливою зовнішністю, будучи досить мовчазною і невиразною у компанії. Зокрема, троюрідна сестра Лева Толстого пише: «Що є в цій жінці, що всі нею так захоплюються? […] Марковичева вміє так зробити, що її прихильники скрізь обстоюють її […]. Як мене обурює ця жінка. Де ж справедливість, коли такі створіння живуть на землі, щоб іншим життя псувати?»

Ганна Барвінок,  дружина Куліша: «… була мовчазна,  мало говорила, так що трудно було узнати її розум. Може, од того Куліш назвав її «Вовчком», що вона наче злякана, мовчуща

find a waynot an excuse (10)

Однак так про Марію відгукувались переважно жінки, тому достовірність цих даних можна піддати сумніву, адже могла спрацювати банальна жіноча заздрість. Саме через ймовірну нещирість у свій бік з жінок, жінки-скорпіони надають перевагу у дружбі чоловікам, адже у своєму характері мають більше чоловічих рис, аніж жіночих та не терплять будь- якого лицемірства.

Вчений-фізіолог Івана Михайловича Сєченова про Марка Вовчка написав таке: «…зустрічали пані Марко Вовчок, уже письменницю, котру й відрекомендовано, як таку, у вічі, а позаочі як бідну жінку, що потерпає від суворої вдачі чоловіка».

Загалом, жінка-стрілець –це та, що, не зважаючи на силу свого характеру, не втрачає жіночності, та, що не замикається у чотирьох станах, а будує кар’єру на рівні з чоловіками, це та, що чхає на думку оточуючих та живе у своє задоволення, це та, що закохує і закохується, це та яку можна або любити або ненавидіти, це та, що руйнує гендерні стереотипи, хіба ця «та» – це не Марія Вілінська?

Автор: Христина Коваль,
Фото: Галина Кучманич.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s